Jdi na obsah Jdi na menu
 

Projekt PoMPo II

Příspěvky

Pomoc se nově rozšířila o školní potřeby

21. 9. 2020

potreby2.jpgNově se pomoc v rámci projektu PoMPo II rozšířila také o školní pomůcky, které již putují k dětem. Věříme, že z nových penálů, psacích potřeb a pastelek budou mít školáci radost.  

 

MPSV vydalo Úspornou kuchařku

29. 6. 2018

kucharka.jpgKuchařka,  která  vyšla  vnákladu  3300  ks, obsahuje  recepty  na  polévky,  hlavní  jídla, sladká jídla i pomazánky. Jsou zde také nejrůznější tipy a triky, třeba na to, jak skladovat zeleninu či ovoce, aby co nejdéle vydrželo, nebo které suroviny ukládat do horních pater ledničky a které naopak dolů.

 

Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám II

19. 5. 2017

plakat22.jpgProjekt "Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám II" podpořený finančními prostředky z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám (FEAD) a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu potravinová a materiální pomoc.

 

Pomoc nejchudším osobám odstartovala

28. 4. 2017

sklad33.jpgPotravinová banka Karlovarského kraje se zapojila do projektu, který realizuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Jedná se o potravinovou a materiální pomoc určenou pro nejchudší občany České republiky. Předmětem pomoci jsou potraviny jako těstoviny, čočka, cukr, těstoviny, konzervy.