Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nadační fond Tesco opět podpořil provoz potravinové banky

30. 7. 2021

distribuce-rousek2.jpg

Činnost Potravinové banky Karlovarského kraje z.s. částkou 20 000,- Kč podpořil Nadační fond Tesco prostřednictvím grantovému programu Vy rozhodujete, my pomáháme.

nadacni-fond-tesco_web.jpg„Získané finanční prostředky jsme použili na zajištění provozu naší potravinové banky, jejímž cílem je  pomáhat lidem, kteří se ocitnou v tíživé životní situaci. Naším hlavním úkolem je shromažďovat potraviny, které dále putují matkám samoživitelkám, rodinám s dětmi, seniorům, pěstounským rodinám, osobám bez přístřeší, zdravotně postiženým. Na jaře jsme se navíc zapojili do distribuce roušek a respirátorů ze Státních hmotných rezerv,“ uvedl Milan Hloušek, ředitel Potravinové banky Karlovarského kraje z.s.  

Projekt byl realizován v období od února do července 2021.

Organizátorem programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ je Tesco Stores ČR a.s. a Nadační fond Tesco. Odborným garantem programu je Nadace rozvoje občanské společnosti. Grantový program s názvem „Vy rozhodujete, my pomáháme“ poskytuje finanční podporu na realizaci malých veřejně prospěšných projektů po celé ČR.